ANESTEZİ PROGRAMI 1. SINIF ÖRGÜN ÖĞRETİM
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
09:00-09:50 TDB 101 Kodlu

Türk Dili I

(UZEM)

   
10:00-10:50  

TDB 101 Kodlu

Türk Dili I

(UZEM)

MYO 105 Kodlu

Anatomi

Uzm. Gökçe ÖZTÜRK

Derslik 104

 

YDB 101 Kodlu

İngilizce I

(UZEM)

ANP 109 Kodlu

Sterilizasyon Esasları ve İlaç Uygulamaları

Uzm. Ayşegül ÇETİNKAYA

Derslik 106

11:00-11:50 MYO 105 Kodlu

Anatomi

Uzm. Gökçe ÖZTÜRK Derslik 104

YDB 101 Kodlu

İngilizce I

(UZEM)

ANP 109 kodlu

Sterilizasyon Esasları ve İlaç Uygulamaları

Uzm. Ayşegül ÇETİNKAYA

Derslik 106

13:00-13:50 ENF 101 kodlu
Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı(UZEM)
 
14:00-14:50 ENF 101 kodlu
Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı(UZEM)
AVU 001 kodlu

Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon

AMFİ

ANP 111 Kodlu

İş Sağlığı ve Güvenliği

(UZEM)

15:00-15:50 ANP 105 Kodlu

ANESTEZİ Uygulama I*

Yrd. Doç Dr Seyfi KARTAL

Derslik 106

ANP 103 Kodlu

Anestezi Cihaz ve Ekipmanları

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

AMFİ

Anp 107 Kodlu

Reanimasyon I*

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

Derslik 106

ANP 111 Kodlu

İş Sağlığı ve Güvenliği

(UZEM)

16:00-16:50 ANP 105 Kodlu

ANESTEZİ Uygulama I*

Yrd. Doç Dr Seyfi KARTAL

Derslik 106

ANP 103 Kodlu

Anestezi Cihaz ve Ekipmanları

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

AMFİ

Anp 107 Kodlu

Reanimasyon I

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

Derslik 106

ANESTEZİ PROGRAMI 1. SINIF  İKİNCİ ÖĞRETİM
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
14:00-14:50     AVU 001 kodlu

Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon

AMFİ

   
15:00-15:50 TDB 101 Kodlu

Türk Dili I

(UZEM)

MYO 105 Kodlu

Anatomi

Uzm. Gökçe ÖZTÜRK

Derslik 201

ANP 103

Anestezi Cihaz ve Ekipmanları

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

AMFİ

ENF 101 Kodlu
Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı(UZEM)
ANP 109 Kodlu

Sterilizasyon Esasları ve İlaç Uygulamaları

Uzm. Ayşegül ÇETİNKAYA

Derslik 101

16:00-16:50 TDB 101 Kodlu

Türk Dili I

(UZEM)

MYO 105 Kodlu

Anatomi

Uzm. Gökçe ÖZTÜRK

Derslik 201

ANP 103

Anestezi Cihaz ve Ekipmanları

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

AMFİ

ENF 101 Kodlu
Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı(UZEM)
ANP 109 Kodlu

Sterilizasyon Esasları ve İlaç Uygulamaları

Uzm. Ayşegül ÇETİNKAYA

Derslik 101

17:00-17:50 ANP 105 Kodlu

ANESTEZİ Uygulama I*

Yrd. Doç Dr Seyfi KARTAL

Derslik 106

ANP 111 Kodlu

İş Sağlığı ve Güvenliği

(UZEM)

YDB 101 Kodlu

İngilizce I

(UZEM)

Anp 107 Kodlu

Reanimasyon I

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

Derslik 106

 
18:00-18:50 ANP 105  Kodlu

ANESTEZİ Uygulama I*

Yrd. Doç Dr Seyfi KARTAL

Derslik 106

ANP 111  Kodlu

İş Sağlığı ve Güvenliği

(UZEM)

YDB 101 Kodlu

İngilizce I

(UZEM)

Anp 107 Kodlu

Reanimasyon I

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

Derslik 106

 

 

ANESTEZİ PROGRAMI 2. SINIF ÖRGÜN ÖĞRETİM
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
09:00-09:50    
10:00-10:50 MYO 223 Kodlu
FarmakolojiÖğr. Gör.Dr. Seda FANDAKLI

Derslik 107

 
11:00-11:50 MYO 223 Kodlu
FarmakolojiÖğr. Gör.Dr. Seda FANDAKLI

Derslik 107

 
13:00-13:50 ANP 203 Kodlu

Anestezi Uygulama III

Yrd. Doç.Dr. Osman YILDIZLAR

Derslik 105

ATA 201 Kodlu

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

(UZEM)

ANP 217 Kodlu

Genel Mikrobiyoloji

Öğr. Gör. Fadime KAHYAOĞLU

Derslik 107

ANP 209 Kodlu

Beslenme

Uzm. Zeliha ŞAHİN

Derslik 105

14:00-14:50 ANP 203 Kodlu

Anestezi Uygulama III

Yrd. Doç.Dr. Osman YILDIZLAR

Derslik 105

ATA 201 Kodlu

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

(UZEM)

ANP 217 Kodlu

Genel Mikrobiyoloji

Öğr. Gör. Fadime KAHYAOĞLU

Derslik 107

ANP 209 Kodlu

Beslenme

Uzm. Zeliha ŞAHİN

Derslik 105

15:00-15:50
16:00-16:50 ANP 205 Kodlu

Klinik Anestezi I***

Dr. Tahsin YAYLA

Derslik 107

17:00-17:50 ANP 205 Kodlu

Klinik Anestezi I***

Dr. Tahsin YAYLA

Derslik 107

ANESTEZİ PROGRAMI 2. SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
15:00-15:50 ANP 203 Kodlu

Anestezi Uygulama III

Yrd. Doç.Dr. Osman YILDIZLAR

Derslik 105

  ANP 217 Kodlu

Genel Mikrobiyoloji

Öğr. Gör. Fadime KAHYAOĞLU

Derslik 107

ANP 209 Kodlu

Beslenme

Uzm. Zeliha ŞAHİN

Derslik 105

16:00-16:50 ANP 203 Kodlu

Anestezi Uygulama III

Yrd. Doç.Dr. Osman YILDIZLAR

Derslik 105

ATA 201 Kodlu

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

(UZEM)

  ANP 217 Kodlu

Genel Mikrobiyoloji

Öğr. Gör. Fadime KAHYAOĞLU

Derslik 107

ANP 209 Kodlu

Beslenme

Uzm. Zeliha ŞAHİN

Derslik 105

17:00-17:50 MYO 223 Kodlu
FarmakolojiÖğr. Gör.Dr. Seda FANDAKLI

Derslik 107

ATA 201 Kodlu

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

(UZEM)

   
18:00-18:50 MYO 223 Kodlu
FarmakolojiÖğr. Gör.Dr. Seda FANDAKLI

Derslik 107

    ANP 205 Kodlu

Klinik Anestezi I***

Dr. Tahsin YAYLA

Derslik 107

19:00-19:50     ANP 205 Kodlu

Klinik Anestezi I***

Dr. Tahsin YAYLA

Derslik 107

 

*UZEM: Uzaktan Eğitim Merkezi’dir.

***ANP 105 Anestezi Uygulama I; ANP104 Anestezi Uygulama II dersini almayan hiçbir öğrenci ANP 205 Klinik Anestezi I *DERSİNİ ALAMAZ.

**** ANP 205 Klinik Anestezi I*** Dersini almayan öğrenci bahar döneminde ANP 206 Klinik Anestezi II*** dersini alamaz.

*****MYO 223 Farmakoloji Dersini almayan öğrenci bahar döneminde ANP 218 Anestezik Farmakoloji dersini alamaz.

******Ön koşullu dersler için ‘’http://bologna.avrasya.edu.tr/kategori/ders-plani/on-lisans-saglik-meslek-yuksekokulu-anestezi-18.html’’ sitesindeki ders içeriklerine bakabilirsiniz.