ANESTEZİ PROGRAMI 1. SINIF 1. ÖĞRETİM
2016-2017 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
09:00-09:50 ANP 104

Anestezi Uygulama II* Dersi Uygulaması

Anestezi Uygulama Laboratuvarı

Uzm. Sevgi GÜLTEKİN

 
10:00-10:50 ANP 104

Anestezi Uygulama II* Dersi Uygulaması

Anestezi Uygulama Laboratuvarı

Uzm. Sevgi GÜLTEKİN

TDB 102

Türk Dili II

(UZEM)

 
11:00-11:50 ANP 104

Anestezi Uygulama II* Dersi Uygulaması

Anestezi Uygulama Laboratuvarı

Uzm. Sevgi GÜLTEKİN

TDB 102

Türk Dili II

(UZEM)

 
13:00-13:50 ANP 112

Sağlık Sosyolojisi

AMFİ

Öğr.Gör.Merve ÇARKIT

ANP 108

Anestezi Fizyoloji

D-104

Öğr. Gör. Umay Meriç Ocak ŞAHİNOĞLU

YDB 102

İngilizce II

(UZEM)

14:00-14:50 ANP 112

Sağlık Sosyolojisi

D-105

Öğr.Gör.Merve ÇARKIT

ANP 108

Anestezi Fizyoloji

D-104

Öğr. Gör. Umay Meriç Ocak ŞAHİNOĞLU

YDB 102

İngilizce II

(UZEM)

15:00-15:50 ANP 106

Reanimasyon II

Toplantı Salonu

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

 
16:00-16:50 ANP 104

Anestezi Uygulama II*

D-204

Dr. Selma Özkan

ANP 106

Reanimasyon II

Toplantı Salonu

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

 
17:00-17:50 ANP 104

Anestezi Uygulama II*

D-204

Dr. Selma Özkan

ANP 110

Anestezide Terminoloji

D-107

Dr.Ayhan ŞAHİNLER

 

  ANP 102

AMFİ

RESÜSİTASYON

Uzm. Dr. Tahsin YAYLA

18.00-18.50 ANP 110

Anestezide Terminoloji

D-107

Dr.Ayhan ŞAHİNLER

 

ANP 102

AMFİ

RESÜSİTASYON

Uzm. Dr. Tahsin YAYLA

 

*UZEM: Uzaktan Eğitim Merkezi

ANESTEZİ PROGRAMI 1. SINIF 2. ÖĞRETİM
2016-2017 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
13:00-13.50   ANP 104

Anestezi Uygulama II* Dersi Uygulaması

Anestezi Uygulama Laboratuvarı

Uzm. Sevgi GÜLTEKİN

     
14:00-14:50   ANP 104

Anestezi Uygulama II* Dersi Uygulaması

Anestezi Uygulama Laboratuvarı

Uzm. Sevgi GÜLTEKİN

     
15:00-15:50 ANP 104

Anestezi Uygulama II* Dersi Uygulaması

Anestezi Uygulama Laboratuvarı

Uzm. Sevgi GÜLTEKİN

ANP 112

Sağlık Sosyolojisi

D-105

Öğr. Gör. Merve ÇARKIT

ANP 108

Anestezi Fizyoloji

D-105

Öğr. Gör. Umay Meriç Ocak ŞAHİNOĞLU

YDB 102

İngilizce II

(UZEM)

16:00-16:50 ANP 104

Anestezi Uygulama II*

D-105

Dr. Gülgün Elif AKÇALI

ANP 104

Anestezi Uygulama II* Dersi Uygulaması

Anestezi Uygulama Laboratuvarı

Uzm. Sevgi GÜLTEKİN

ANP 112

Sağlık Sosyolojisi

D-105

Öğr. Gör. Merve ÇARKIT

ANP 108

Anestezi Fizyoloji

D-105

Öğr. Gör. Umay Meriç Ocak ŞAHİNOĞLU

YDB 102

İngilizce II

(UZEM)

17:00-17:50 ANP 104

Anestezi Uygulama II*

D-105

Dr. Gülgün Elif AKÇALI

TDB 102

Türk Dili II

(UZEM)

ANP 106

Reanimasyon II

Toplantı Salonu

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

ANP 110

Anestezide Terminoloji

Toplantı Salonu

Dr.Ayhan ŞAHİNLER

ANP 102

AMFİ

RESÜSİTASYON

Uzm. Dr. Tahsin YAYLA

18:00-18:50 TDB 102

Türk Dili II

(UZEM)

ANP 106

Reanimasyon II

Toplantı Salonu

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

ANP 110

Anestezide Terminoloji

Toplantı Salonu

Dr.Ayhan ŞAHİNLER

ANP 102

AMFİ

RESÜSİTASYON

Uzm. Dr. Tahsin YAYLA

 

*UZEM: Uzaktan Eğitim Merkezi

ANESTEZİ PROGRAMI 2. SINIF 1. ÖĞRETİM
2016-2017 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50  
09:00-09:50    
10:00-10:50   ANP 210

Meslek Etiği

D-105

Yrd. Doç. Dr. Nilgün ULUTAŞDEMİR

 
11:00-11:50   ANP 210

Meslek Etiği

D-105

Yrd. Doç. Dr. Nilgün ULUTAŞDEMİR

 
12:00-13:00
13:00-13:50 ANP 222

BesinlerdeToksik Öğeler

D-106

Dr.Çetin KETENCİ

ANP 204

Enfeksiyon Hastalıkları

AMFİ

Yrd. Doç. Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

14:00-14:50 ANP 222

BesinlerdeToksik Öğeler

D-106

Dr.Çetin KETENCİ

ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi II

(UZEM)

ANP 204

Enfeksiyon Hastalıkları

AMFİ

Yrd. Doç. Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

15:00-15:50 ANP 202

Sistem Hastalıkları

D-106

Yrd. Doç. Dr. Osman Yıldızlar

ANP 216

Anestezik Farmakoloji

D-105

Doç.Dr.Mine Duman

  ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi II

(UZEM)

16:00-16:50 ANP 202

Sistem Hastalıkları

D-106

Yrd. Doç. Dr. Osman Yıldızlar

ANP 216

Anestezik Farmakoloji

D-105

Doç.Dr.Mine Duman

ANP 206

Klinik ANESTEZİ II

D-104

Dr. Selma ÖZKAN

17:00-17:50   ANP 206

Klinik ANESTEZİ II

D-104

Dr. Selma ÖZKAN

 

 

*UZEM: Uzaktan Eğitim Merkezi

ANESTEZİ PROGRAMI 2. SINIF 2.ÖĞRETİM
2016-2017 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
15:00-15:50   ANP 210

Meslek Etiği

D-106

Yrd. Doç. Dr. Nilgün ULUTAŞDEMİR

ANP 204

Enfeksiyon Hastalıkları

AMFİ

Yrd. Doç. Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

16:00-16:50 ANP 206

Klinik ANESTEZİ II

AMFİ

Dr. Gülgün Elif AKÇALI

ANP 210

Meslek Etiği

D-106

Yrd. Doç. Dr. Nilgün ULUTAŞDEMİR

ANP 204

Enfeksiyon Hastalıkları

AMFİ

Yrd. Doç. Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

17:00-17:50 ANP 202

Sistem Hastalıkları

D-106

Yrd. Doç. Dr. Osman Yıldızlar

ANP 216

Anestezik Farmakoloji

D-105

Doç.Dr.Mine Duman

ANP 206

Klinik ANESTEZİ II

AMFİ

Dr. Gülgün Elif AKÇALI

ANP 222

BesinlerdeToksik Öğeler

AMFİ

Dr.Çetin KETENCİ

ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi II

(UZEM )

18:00-18:50 ANP 202

Sistem Hastalıkları

D-106

Yrd. Doç. Dr. Osman Yıldızlar

ANP 216

Anestezik Farmakoloji

D-105

Doç.Dr.Mine Duman

  ANP 222

BesinlerdeToksik Öğeler

AMFİ

Dr.Çetin KETENCİ

ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi II

(UZEM )

19:00-19:50
20:00-20:50  

 

*UZEM: Uzaktan Eğitim Merkezi