ANESTEZİ PROGRAMI 1. SINIF ÖRGÜN ÖĞRETİM
2017-2018 Bahar DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-08.50          
09:00-09.50          
10:00-10:50 SHM 002 KODLU

SAĞLIKTA MESLEK ETİĞİ

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

Amfi

Uygulama  Laboratuvarı

Uzm.Hilal YAYLA

Anestezi Lab.

 

 

11:00-11:50 SHM 002 KODLU

SAĞLIKTA MESLEK ETİĞİ

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

Amfi

Uygulama  Laboratuvarı

Uzm.Hilal YAYLA

Anestezi Lab.

 
13:00-13:50 TDB 102 Kodlu

Türk Dili II

Uzem

  YDB 112 Kodlu

İngilizce II

Uzem

14:00-14:50 TDB 102 Kodlu

Türk Dili II

Uzem

  YDB 112 Kodlu

İngilizce II

Uzem

15:00-15:50 ANP 104 Kodlu

Anestezi Uygulama II*

Yrd. Doç Dr Seyfi KARTAL

D-104

ANP 102 Kodlu

Resüsitasyon

Uzm. Dr. Emre DOĞAN

AMFİ

ANP 108 Kodlu

ANESTEZİ FİZYOLOJİ

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

AMFİ

16:00-16:50 ANP 105 Kodlu

Anestezi Uygulama II*

Yrd. Doç Dr Seyfi KARTAL

D-104

ANP 102 Kodlu

Resüsitasyon

Uzm. Dr. Emre DOĞAN

AMFİ

ANP 108 Kodlu

Anestezi Fizyoloji

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

AMFİ

17:00-17:50 ANP 106 Kodlu

Reanimasyon II*

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

AMFİ

SHM 006 Kodlu

TIBBİ TERMİNOLOJİ

Yrd. Doç. Dr. Miraç YAVRUOĞLU

AMFİ

18:00-18:50 ANP 107 Kodlu

Reanimasyon II*

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

AMFİ

SHM 006 Kodlu

TIBBİ TERMİNOLOJİ

Yrd. Doç. Dr. Miraç YAVRUOĞLU

AMFİ

Uygulama Laboratuarı saatlerini Program panosundan takip edebilirsiniz.

ANESTEZİ PROGRAMI 1. SINIF  İKİNCİ ÖĞRETİM
2017-2018 Bahar DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
13:00-13:50 Uygulama  Laboratuvarı

Uzm.Hilal YAYLA

Anestezi Lab.

       
14:00-14:50 Uygulama  Laboratuvarı

Uzm.Hilal YAYLA

Anestezi Lab.

       
15:00-15:50 SHM 002 KODLU

SAĞLIKTA MESLEK ETİĞİ

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

Amfi

ANP 102  Kodlu

Resüsitasyon

Uzm. Dr. Emre DOĞAN

AMFİ

ANP 108 Kodlu

ANESTEZİ FİZYOLOJİ

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

AMFİ

YDB 112 Kodlu

İngilizce II

Uzem

16:00-16:50 SHM 002 KODLU

SAĞLIKTA MESLEK ETİĞİ

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

Amfi

ANP 102 Kodlu

Resüsitasyon

Uzm. Dr. Emre DOĞAN

AMFİ

ANP 108 Kodlu

ANESTEZİ FİZYOLOJİ

Öğr. Gör. Umay Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

AMFİ

YDB 112 Kodlu

İngilizce II

Uzem

17:00-17:50 ANP 105 Kodlu

Anestezi Uygulama II*

Yrd. Doç Dr Seyfi KARTAL

D-104

TDB 102 Kodlu

Türk Dili II

Uzem

  ANP 106 Kodlu

Reanimasyon II*

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

AMFİ

SHM 006 Kodlu

TIBBİ TERMİNOLOJİ

Yrd. Doç. Dr. Miraç YAVRUOĞLU

AMFİ

18:00-18:50 ANP 105 Kodlu

Anestezi Uygulama II*

Yrd. Doç Dr Seyfi KARTAL

D-104

TDB 102 Kodlu

Türk Dili II

Uzem

  ANP 107 Kodlu

Reanimasyon II*

Dr. Ahmet Serhan POYRAZ

AMFİ

SHM 006 Kodlu

TIBBİ TERMİNOLOJİ

Yrd. Doç. Dr. Miraç YAVRUOĞLU

AMFİ

Uygulama Laboratuarı saatlerini Program panosundan takip edebilirsiniz.

ANESTEZİ PROGRAMI 2. SINIF ÖRGÜN ÖĞRETİM
2017-2018 Bahar DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50     ANP 206 Kodlu

Klinik Anestezi II

Uzm. Sevgi GÜLTEKİN

D-104

   
09:00-09:50 ANP 206 Kodlu

Klinik Anestezi II

Uzm. Sevgi GÜLTEKİN

D-104

   
10:00-10:50 ANP 218 Kodlu

Anestezik Farmakoloji

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

D-105

ANP 224 Kodlu

EKG

Uzm. Dr. Emre DOĞAN

AMFİ

11:00-11:50 ANP 218 Kodlu

Anestezik Farmakoloji

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

D-105

ANP 224 Kodlu

EKG

Uzm. Dr. Emre DOĞAN

AMFİ

ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnklap Tarhi

Uzem

13:00-13:50 ANP 202 Kodlu

Siastem Hastalıkları

Yrd. Doç.Dr. Osman YILDIZLAR

D-105

ANP 222 Kodlu Besinlerde Toksik Öğeler

Uzm. Dr. Çetin KETENCİ

AMFİ

  ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnklap Tarhi

Uzem

ANP 204 Kodlu

Enfeksiyon Hastalıkları

Yrd. Doç. Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

AMFİ

14:00-14:50 ANP 202 Kodlu

Siastem Hastalıkları

Yrd. Doç.Dr. Osman YILDIZLAR

D-105

ANP 222 Kodlu Besinlerde Toksik Öğeler

Uzm. Dr. Çetin KETENCİ

AMFİ

  ANP 204 Kodlu

Enfeksiyon Hastalıkları

Yrd. Doç. Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

AMFİ

15:00-15:50

 

ANESTEZİ PROGRAMI 2. SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
13:00-13:50     ANP 206 Kodlu

Klinik Anestezi II

Uzm. Sevgi GÜLTEKİN

D-105

 
14:00-14:50     ANP 206 Kodlu

Klinik Anestezi II

Uzm. Sevgi GÜLTEKİN

D-105

 
15:00-15:50 ANP 202 Kodlu

Siastem Hastalıkları

Yrd. Doç.Dr. Osman YILDIZLAR

D-105

ANP 222 Kodlu Besinlerde Toksik Öğeler

Uzm.Dr. Çetin KETENCİ

AMFİ

    ANP 204 Kodlu

Enfeksiyon Hastalıkları

Yrd. Doç. Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

AMFİ

16:00-16:50 ANP 202 Kodlu

Siastem Hastalıkları

Yrd. Doç.Dr. Osman YILDIZLAR

D-105

ANP 222 Kodlu Besinlerde Toksik Öğeler

Uzm.Dr. Çetin KETENCİ

AMFİ

  ANP 204 Kodlu

Enfeksiyon Hastalıkları

Yrd. Doç. Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

AMFİ

17:00-17:50 ANP 218 Kodlu

Anestezik Farmakoloji

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

D-105

  ANP 224 Kodlu

EKG

Uzm. Dr. Emre DOĞAN

AMFİ

ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnklap Tarhi

Uzem

 
18:00-18:50 ANP 218 Kodlu

Anestezik Farmakoloji

Öğr. Gör. Dr. Seda FANDAKLI

D-105

ANP 224 Kodlu

EKG

Uzm. Dr. Emre DOĞAN

AMFİ

ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnklap Tarhi

Uzem

 
19:00-19:50